Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Тальнівський район, Черкаська область

Захисник України

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

Тальнівської райдержадміністрації №21 від 14.02.2019

Про заходи щодо проведення чергового призову  громадян  призовного віку на  строкову  військову  службу у квітні - червні 2019 року

 

Північна фортеця відео

//-//-//-//-//

У вересні - листопаді 2018 року буде проведено чергові призови громадян України на строкову військову службу.

З метою забезпечення організованої підготовки та проведення на території Тальнівського  району призову громадян України на строкову військову службу в Збройні Сили України сьогодні, 14 серпня, за участі головного спеціаліста з запобігання і протидії корупції та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Андрія Цибулька відбулася робоча зустріч заступника військового комісара Тальнівського районного військового комісаріату Сергія Грицая з сільськими головами Тальнівського району.

Сергій Володимирович ознайомив присутніх про проведену роботу працівниками районного військового комісаріату щодо звірки списків призовників, які перебувають на військовому обліку та наголосив, що потреба складає 32 особи з Тальнівського району.

Сільським головам вручено списки призовників, які підлягають виклику на медичну та призовну комісію у вересні - листопаді 2018 року.

Крім того Сергієм Грицаєм присутнім надано методичну і практичну допомогу щодо розшуку та оповіщення осіб, які за віком підходять для строкової служби.

//-//-//-//-//

До уваги бажаючим укласти контракт зі Збройними Силами України!

Військова служба за контрактом.