A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Тальнівський район

Сільське господарство

Повідомляємо, що 31 травня 2019 року з 09 год. до 13 год. планується виїзний прийом громадян директором Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації Колодкою Ігорем Леонідовичем в управління агропромислового та економічного розвитку Тальнівської РДА.

//-//-//-//

 

Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомляє, що

у відкритому доступі знаходяться інформаційні матеріали щодо державних програм підтримки:

Сайт, присвячений підтримці сільськогосподарських виробників http://dotacii.minagro.gov.ua/ua

Відеоролики, які у доступній формі показують необхідні кроки для отримання держпідтримки сільгоспвиробниками. А саме:

  •  як отримати 70%-ву компенсацію кооперативам за придбане обладнання   

            https://voutu.be/dp3mJXPHyEM

  • як отримати 25%-ву компенсацію вартості за придбану сільськогосподарську техніку українського виробництва https://youtu.be/NE-iptAG-cA:
  • як отримати 80%-ву компенсацію вартості саджанців https://www.youtube.com/watch?v=YВtі2HhpAZU 

3.Інфографіки, для більш зручного ознайомлення з програмами державної підтримки галузі АПК: http://minagro.uov.ua/uk/node/2S576. Пропонуємо  скористатися корисною інформацією.

/-/-/-/ 

Увага!

Створено оперативний штаб та мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги

З метою правового захисту, швидкого реагування щодо порушених прав власників земель та землекористувачів, пов’язаних з орендою землі, з правом на урожай, протидії спроб рейдерського захоплення, крадіжок  врожаю і землі при Черкаській обласній державній адміністрації створено обласний оперативний штаб з протидії аграрному рейдерству в Черкаській області.

14 серпня 2017 проведено перше установче засідання обласного оперативного штабу з протидії аграрному рейдерству в Черкаській області із залученням представників органів внутрішніх справ, Держгеокадастру,  ДФС,  аграрних та фермерських асоціацій Черкаської області. В подальшому засідання проводитиметься щосереди, а у разі виникнення необхідності проводитиметься  позачергово.

Звернутися до оперативного штабу можна за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. 244 або зателефонував на гарячу лінію: (0472) 33-00-27.

З 16 серпня  на території області  розпочинають діяти мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги, утворені Головним територіальним  управлінням  юстиції у Черкаській області спільно з  Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області. Графік  консультування розроблено з урахуванням концентрації фермерських господарств у районах області, аби кожен  житель області, навіть найвіддаленіших та найменших сіл та селищ, був обізнаний  у своїх правах, механізмах їх захисту, а також мав можливість отримати якісну правовому допомогу як стосовно захисту власності, так і інших життєво важливих правових питань.       

З графіком роботи мобільних  точок доступу до системи безоплатної правової допомоги ви можете ознайомитись на сайті Головного територіального управління юстиції у Черкаській області (uprav.ck.minjust.gov.ua).

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування