Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Тальнівський район, Черкаська область

Оголошення

//-//-//-//-//

До уваги жителів Тальнівського району!

 

            У зв’язку з проведенням позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, просимо Вас уточнити свої персональні дані та виборчу адресу, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців

апарату Тальнівської районної державної адміністрації.

           

Особливо це стосується:

 

 •  

громадян 1998-2001 року народження;

 •  

колишніх військовослужбовців строкової служби;

 •  

громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

 •  

громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в Міністерстві закордонних справ

 •  

громадян, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, виборчій адресі, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

 •  

громадян, які у зв’язку з санаторним лікуванням, навчанням, роботою чи іншими подіями будуть знаходитись не за зареєстрованим місцем проживання, за бажанням можуть тимчасово (на період проведення виборів) змінити своє місце голосування без зміни зареєстрованої виборчої адреси (паспорт+заява) інші підтверджувальні документи не потрібні.

 •  

громадян, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях (Донецька, Луганська обл., а також АР Крим), які бажають тимчасово (на період проведення виборів) змінити своє місце голосування без зміни зареєстрованої виборчої адреси (паспорт+заява)

 

                        Уточнити та внести зміни до своїх персональних даних виборці Тальнівського району можуть за адресою:

 

Тальнівська районна державна адміністрація, вул. Соборна, 28, каб. 219 (ІІ поверх),  до 15 липня 2019 року включно !!!

            При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України!

            Просимо завчасно потурбуватись про своє включення до списку виборців та державного Реєстру та у разі необхідності відвідати відділ ведення Державного реєстру виборців  !

            Прийом громадян здійснюється  згідно графіку роботи відділу:

 

червень:

липень:

- понеділок, вівторок, середа, четвер з 8-00 год — до 17-00 год.

- п’ятниця з 8-00 год  - до 16-00 год.

- субота (08.06.19, 15.06.19, 22.06.19, 29.06.19)  з  8-00 год  - до 16-00 год.

- понеділок, вівторок, середа, четвер з 8-00 год — до 17-00 год.

 

 - п’ятниця, субота, неділя  з 8-00 год  - до 16-00 год.

Обідня перерва з  13-00 год до 14-00 год.

Відділ ведення

Державного реєстру виборців апарату

Тальнівської районної державної адміністрації

//-//-//-//-//

Оголошення!

Прийом заяв про тимчасову зміну місця голосування

 починається з 24 травня 2019 року та закінчується 15 липня 2019 року

 

Заяви про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси приймають відділи ведення Державного реєстру виборців – за місцем реєстрації («прописки», постійної виборчої адреси) чи за місцем знаходження в день виборів.

 

Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.

Мотивація тимчасової зміни місця голосування зазначається лише у заяві виборця. Зазначена мотивація може бути викладена, зокрема, у такій формі: "за сімейними обставинами", "у зв’язку з відрядженням", "у зв’язку з виробничою необхідністю", "за місцем роботи", "за місцем навчання", "за місцем фактичного проживання", "у зв’язку із відпусткою", "у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням", тощо.

Чи можливо тимчасово змінити місце голосування на дільницю, яка не входить до меж одномандатного виборчого округу, до якого виборець відноситься за своєю виборчою адресою?

Орган ведення Реєстру може тимчасово, на період проведення чергових і позачергових виборів народних депутатів України, змінити місце голосування виборцю на іншу виборчу дільницю, в тому числі поза межами одномандатного виборчого округу, до якого такий виборець відноситься на підставі відомостей Реєстру про його виборчу адресу.
 

Увага! 

Громадянин України, якому тимчасово змінено місце голосування (без зміни виборчої адреси) на іншу виборчу дільницю поза межами одномандатного округу, до якого такий виборець віднесений на підставі відомостей Державного реєстру виборців про його виборчу адресу, має право голосу на виборах депутатів лише у загальнодержавному багатомандатному окрузі та отримує лише бюлетень для голосування у вказаному окрузі.

 

Яким чином тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси впливає на реалізацію права голосу під час проведення виборів народних депутатів України?

У разі тимчасової зміни місця голосування в межах відповідного одномандатного виборчого округу, виборець має право голосу як у загальнодержавному багатомандатному так і у відповідному одномандатному виборчому окрузі.
У випадку якщо виборцю тимчасово змінено місце голосування (без зміни виборчої адреси) на іншу виборчу дільницю поза межами одномандатного округу, до якого він віднесений на підставі відомостей Державного реєстру виборців про його виборчу адресу, такий виборець має право голосу на виборах депутатів лише у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та отримує

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Тальнівської райдержадміністрації, м.Тальне, вул. Соборна, 28, каб.219 (ІІ поверх)

 

Години роботи:     

 • понеділок, вівторок, середа, четвер з 8-00 до 17-00 год.
 • п’ятниця, субота з 8-00 до 16-00 год.
 • у липні робочі неділі з 8-00 до 16-00 год.
 • обідня перерва з 13-00 до 14-00 год.