Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Тальнівський район, Черкаська область

Відвідини Західної України

Переглядів: 572

Делегація з Тальнівського району на чолі з головою райдержадміністрації Василем Клименком та головою районної ради Валентиною Любомською радо відгукнулась на запрошення Хотинської та Глибоцької районних державних адміністрацій Чернівецької області відвідати їх край. Представники Тальнівщини взяли участь у круглому столі з метою обговорення питань соціально-економічного розвитку територій в умовах децентралізації. Учасники круглого столу, зокрема керівники Тальнівського району, депутати Тальнівської міської та районної рад, представник від сільських голів подякували за наданий досвід, за відкрите обговорення основних напрямів співпраці з іншими об'єднаними територіальними громадами.

- Сподіваємося що й надалі спільними зусиллями ми разом будемо успішно працювати для Батьківщини – зазначив Василь Клименко.

- Будемо раді продовжити співпрацю з Вашими об'єднаними територіальними громадами для подальшого покращення розвитку нашої держави – наголосила Валентина Любомська.« повернутися до списку новин