Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Тальнівський район, Черкаська область

Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС при райдержадміністрації

Переглядів: 209

Щойно, 23 травня перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка провів термінове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації за участю голови районної ради Валентини Любомської, міського голови Олексія Юрченка, членів комісії та представників міської ради з метою розгляду питання безперервного функціонування сміттєзвалища в м.Тальне.

В межах чинного законодавства Тальнівською районною державною адміністрацією проведено всебічне вивчення даного питання та були направлені відповідні запити до Тальнівської міської ради. На сьогодні відповіді так і не надійшли.

У зв’язку з цим, було ініційоване засідання комісії з питань ТЕБ та НС при РДА з метою недопущення екологічної катастрофи в районі.

Члени комісії одноголосно підтримали пропозицію Валентини Любомської щодо проведення 24 травня 2018 року спільного засідання комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації та міської ради, щоби в максимально стислі терміни вирішити вищеназвану проблему.« повернутися до списку новин