Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Тальнівський район, Черкаська область

Виїзний прийом громадян в село Заліське

Переглядів: 130

8 серпня голова районної державної адміністрації Василь Клименко разом із заступником Тетяною Півторак здійснив виїзний прийом громадян для вирішення на місці проблемних питань Заліської громади.

Керівники району зустрілися з сільським головою Сергієм Панченком аби поговорити про питання, що турбують громаду.

Після наради очільники краю відвідали заклади соціальної сфери, які розміщені на території села та поспілкувалися з їх працівниками про наболіле. Основними темами у спілкуванні були: реформи на місцях, належна робота усіх закладів соціальної сфери – все те, на що сьогодні направлені соціальні ініціативи Президента України Петра Порошенка.

Особливу увагу було направлено на огляд приміщень та їх готовність до опалювального сезону. Зокрема директор Заліського НВК Ніна Ротаєнко показала керівництву класні кімнати, ознайомила з дидактичним матеріалом для початкового класу, який вже закуплено до навчального року для дітей першокласників. У медичній амбулаторії представниками райдержадміністрації було оглянуто палати для денного перебування хворих, оглядовий кабінет, маніпуляційну. Обговорили питання реформування первинної медико-санітарної допомоги, його позитивні та негативні сторони.

На всі запитання Василем Клименком та Тетяною Півторак було надано грунтовні роз’яснення та дано доручення відповідним службам задля оперативного та остаточного їх вирішення.« повернутися до списку новин