Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Тальнівський район, Черкаська область

Відбулося чергове засідання тендерного комітету

Переглядів: 39

4 березня, під керівництвом керівника апарату райдержадміністрації Лесі Соловей, за участі членів комітету відбулося чергове засідання тендерного комітету при Тальнівській райдержадміністрації.

Сьогодні члени комітету розглянули одне звернення начальника відділу контролю та документообігу Оксани Мельник, яке підлягає обов'язковому оприлюдненню на сайті Prozorro. Мова йшла про замовлення ще одного примірника програмної продукції у формі ліцензійних ключів для активації комп’ютерної програми „Система електронного документообігу АСКОД“.

Система електронного документообігу АСКОД призначена для автоматизації процесів діловодства, службового, господарського та управлінського документообігу, для організації колективної роботи над документами з використанням безпаперових технологій та для забезпечення електронного документообігу із застосуванням електронного цифрового підпису (ЕЦП). Система АСКОД™ підтримує обмін даними і документами з системою електронної взаємодії центральних органів виконавчої влади.

« повернутися до списку новин