Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Тальнівський район, Черкаська область

Наслідки негоди

Переглядів: 233


Ліквідація наслідків негоди

28 липня 2018 року внаслідок ускладнення погодних умов (дощ, гроза, град та пориви вітру) у селі Онопріївка шквальний вітер на своєму шляху  валив дерева. електроопори. Зафіксовано понад 10 випадків падіння дерев та опор, пошкоджено  покрівлі окремих житлових будинків, складських приміщень ПрАТ НВФ «Урожай філія АФ „Нива“ та   спортивного залу Онопріївського навчально-виховного комплексу І-ІІ ступенів на площі 50 кв.м.

Через спрацювання системи захисту ліній електропередач  сталося знеструмлення окремих ділянок села Онопріївка. До робіт з відновлення електропостачання населеного пункту в неділю та понеділок було залучено бригади РЕМу.

30 липня 2018 року голова Тальнівської райдержадміністрації Клименко В.П. разом з спеціалістами сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи, відділу освіти відвідав  село Онопріївку з метою оцінки масштабів збитків нанесених стихією. Зокрема він зустрівся з колективом школи, який працював над ліквідацією наслідків стихії.  Голова райдержадміністрації запевнив, що колектив школи не залишиться наодинці з бідою і з боку влади буде надано допомогу.

Більшість випадків ліквідовано на місцях своїми силами. Оперативну допомогу постраждалим надали директор ПрАТ НВФ «Урожай філія АФ „Нива“ Марченко В.Г.  та  директор  СТОВ „Онопріївське“ Штамм Морітц, сільський голова Бондаренко В.О.« повернутися до списку новин