Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Тальнівський район, Черкаська область

Фестиваль дружин юних пожежних

Переглядів: 189

Сьогодні Тальнівщина зустрічала дружини юних пожежників із дев'яти районів області на зональних змаганнях обласного етапу  Всеукраїнського фестивалю.

Захід проходив за сприяння і підтримки Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Черкаській області, управління освіти і науки Черкаської області, Тальнівського районного будинку культури.

Учасників та гостей фестивалю привітав заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області, полковник служби цивільного захисту В'ячеслав Перевізник.

З приємністю побажав гідних перемог юним пожежним перший заступник голови Тальнівської райдержадміністрації Володимир Гречка, відзначивши, що рятувальна служба є дуже престижною і стає все більш популярною серед молоді. Дуже похвально, що до такої благородної справи долучаються юнаки і дівчата.

Удачі та успішної гри побажала учасникам начальник відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації Лариса Коваль.

Тальнівщину на фестивалі представила рятувальна дружина „МаРеДе“ села Майданецьке, яка на районному етапі 23 березня зайняла І місце.

Гарними виступами підбадьорили команди художні колективи районного Будинку культури.

Після жеребкування розпочалася запекла та емоційна боротьба.

За результатами змагань усім командам будуть видані сертифікати із зазначеною кількістю набраних балів. Переможці будуть визначені на всеукраїнському рівні фестивалю.

 « повернутися до списку новин