Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Тальнівський район, Черкаська область

Участь керівника апарату райдержадміністрації у засіданні виконкому Лоташівської сільської ради

Переглядів: 130

19 вересня, керівник апарату Леся Соловей, провела  плановий  виїзний прийом громадян за місцем проживання у с. Лоташеве.

Спільно із начальниками загального відділу Оксаною Мельник та відділу організаційно-інформаційної діяльності Ольгою Мамалигою, юрисконсультом Мирославом Бугайцовим керівник апарату надала методичну допомогу посадовим особам виконавчих комітетів рад, а також взяли участь у засіданні виконавчого комітету Лоташівської сільської ради. На порядку денному були такі питання: Про проведення громадського огляду умов проживання, оздоровлення та працевлаштування дітей-сиріт, дітей із неблагонадійних сімей, неповнолітніх; Про план роботи виконкому Лоташівської сільської ради на VI квартал2018 року та інші.

У ході роботи було відзначено належний рівень ведення документації та організації роботи у виконавчому комітеті сільської ради. В окремих моментах було надано роз'яснення та рекомендації.

Виїзні прийоми та наради  є ефективними методами співпраці. Робота у цьому напрямку буде продовжуватися і надалі.« повернутися до списку новин