Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Тальнівський район, Черкаська область

Процеси впровадження децентралізації

Переглядів: 165

У районі продовжується робота по реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Процеси впровадження децентралізації, добровільного об’єднання територіальних громад – такою постала тема для обговорення на зустрічі із сільгоспвиробниками, яку 26 лютого провів голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко за участю голови районної ради Валентини Любомської.

Василь Петрович відзначив, що, враховуючи досвід керівників потужних у районі сільськогосподарських підприємств, їхню постійну участь у соціальному житті, дуже важливою є їхнє бачення реалізації даної реформи.

Очільник району звернув увагу, що попри всі намагання районної влади знайти порозуміння з керівництвом не так давно створеної Тальнівської ОТГ, конструктиву не виходить. І це надзвичайно прикро. Адже замість того, щоб спільними зусиллями працювати на розвиток громади і подальшої реалізації реформування місцевого самоврядування, втрачається дорогоцінний час. Тому це питання сьогодні стоїть дуже гостро і потребує об’єктивного підходу, особливо зважаючи на позитивні приклади створення об’єднаних громад в інших районах та в цілому по Україні.« повернутися до списку новин