Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Тальнівський район, Черкаська область

Співбесіди із сільськими головами

Переглядів: 138

Упродовж двох днів, 10 та 11 січня, головою райдержадміністрації Василем Клименком за участю заступників, керівників структурних підрозділів та голови районної ради Валентини Любомської проводилися співбесіди із сільськими головами. Основне питання обговорення – розподіл вільного залишку та надання субвенції районному бюджету на утримання бюджетних установ, які знаходяться на території даних сільських рад.

Співбесіди проходили в індивідуальному порядку. Головною метою було знайти спільні шляхи вирішення проблем розвитку сіл та забезпечення життєдіяльності їхніх бюджетних установ. Узгоджувалися суми коштів, які сільські ради зможуть виділити при розподілі вільного залишку на утримання сфери соціального обслуговування, ФАПів, шкіл, закладів культури, на випадки надзвичайних ситуацій, під Програму мобілізаційної підготовки та оборонної роботи тощо.

Також обопільно обговорювалися не лише можливості надання субвенцій сільськими радами, а й резервні шляхи залучення коштів до місцевих бюджетів, перспективи створення об’єднаних територіальних громад.« повернутися до списку новин