Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Тальнівський район, Черкаська область

Підготовка до е-декларування

Переглядів: 138

10 січня у залі засідань районної ради відбувся тематичний семінар з питання «Особливості підготовки та проведення електронного декларування у 2018 році».

Семінар був організований для працівників райдержадміністрації, районної ради та інших структур виконавчої влади.

Головний спеціаліст з запобігання і протидії корупції  та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Андрій Цибулько підготував спеціальну презентацію, де у формі слайдів було акцентовано увагу присутніх на найважливіших нюансах підготовки та здійснення електронного декларування. Андрій Андрійович наголосив, що деклараційна кампанія розпочалася з 1 січня цього року і триватиме до 1 квітня. Втім зволікати не варто, а вже зараз перевірити дієвість своєї електронної адреси та електронного цифрового підпису, щоб завчасно, у разі потреби, їх поновити.

Також було обговорено, хто є суб’єктами електронного декларування та які труднощі найчастіше виникають під час заповнення окремих параграфів.

У ході семінару присутні активно ставили уточнюючі запитання.

Було відзначено, що подібний тематичний семінар найближчим часом буде проведено для працівників сільських рад та депутатів місцевих рад.« повернутися до списку новин