Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Тальнівський район, Черкаська область

Робоча зустріч із керівниками банківських установ району

Переглядів: 178

На кількох останніх конференціях сільських громад жителі, звертаючись до районного керівництва, висловлювали прохання про встановлення у їхніх населених пунктах банкоматів.

Щоб не бути голослівним і мати чітку відповідь щодо цього питання, голова Тальнівської райдержадміністрації Василь Клименко запросив на робочу зустріч керівників банківських установ, які діють у нашому місті: ПАТ Комерційний банк „Приватбанк“, ВАТ Райфайзен банк „Аваль“ Черкаська обласна дирекція, Тальнівське відділення №2973 ЗАТ Державний ощадний банк України.

Керівники установ проінформували, що встановлення банкомату у селах, де проживає мало користувачів банківських послуг, є вкрай нерентабельним. До того ж, часто неможливо знайти місце встановлення банкомату з належними і необхідними умовами, де можна було б забезпечити охорону, цілодобовий доступ тощо. Тому єдиним варіантом може бути встановлення терміналів у місцевих магазинах, де люди матимуть змогу придбати необхідні товари безготівково. До речі, у деяких селах такі термінали вже діють. Тому установи готові розглянути такі пропозиції від  сільських голів  та  місцевих підприємців.« повернутися до списку новин