Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Тальнівський район, Черкаська область

Методична і роз'яснювальна робота

Переглядів: 187

Методична і роз'яснювальна робота –один із важливих напрямків діяльності апарату райдержадміністрації.

13 червня керівник апарату Леся Соловей провела  плановий  виїзний прийом громадян за місцем проживання у с. Зеленьків  та в с. Мошурів  замість  першого заступника.

Спільно із начальниками загального відділу Оксаною Мельник та відділу організаційно-інформаційної діяльності Ольгою Мамалигою, головним спеціалістом із запобігання і протидії корупції та мобілізаційної роботи Андрієм Цибульком керівник апарату надала методичну допомогу посадовим особам виконавчих комітетів рад.

У ході роботи було відзначено належний рівень ведення документації та організації роботи у виконавчих комітетах і Зеленьківської, і Мошурівської сільських рад. В окремих моментах було надано роз'яснення та рекомендації. Зокрема, сільський голова Мошурова Наталя Пономаренко звернулася із питанням щодо  методики створення і діяльності при сільській раді тендерного комітету та  виконання Закону  України «Про державні  закупівлі».

Приємно вразила Мошурівська сільська рада у плані ведення інформаційної роботи з населенням. Приміщення оформлене сучасними стендами, які всебічно висвітлюють діяльність сільської ради та надають необхідну інформацію для громадян.

Виїзні прийоми та наради  є ефективними методами співпраці. Робота у цьому напрямку буде продовжуватися і надалі.

 

 « повернутися до списку новин