Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Тальнівський район, Черкаська область

Дотримуйтесь правил поведінки під час перебування на водних   об’єктах

Переглядів: 163

Тальнівською райдержадміністрацією під час сезону відпочинку (купального сезону) 2018 року на постійній основі проводяться заходи щодо запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах Тальнівського району. Протягом весняно – літнього періоду провдена відповідна робота з органами місцевого самоврядування: організовано наради; засідання комісії техногенно – екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій (Протоколи № 10 від 16.02.2018 та № 15  від 27.04.2018), згідно яких органи місцевого самоврядування спільно з орендарями водних водних об’єктів зобов’язані забезпечити реалізацію заходів щодо запобігання та травмування людей на водних об’єктах згідно «Типових правил охорони життя людей на водних об’єктах України».

Станом на 20.06.2018 року у Тальнівському районі визначено 7 місць масового відпочинку населення на водних об’єктах: с. Мошурів - 1, с. Білашки - 2, с. Маданецьке – 2, с. Тальянки – 1, с. Романівка – 1.

Незважаючи на проведену роботу, протягом квітня - червня  2018 року на території Тальнівського району  загинуло 2 людини. Основною причиною загибелі людей на водних об’єктах є нехтування правилами безпеки поведінки на воді.

Сектор з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації закликає громадян під час відпочинку біля водойм дотримуватися правил безпеки. Купайтеся лише на спеціально відведених для купання місцях. Не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах. Купання дітей повинно відбуватися виключно під наглядом дорослих, які добре вміють плавати. 

 

 

 « повернутися до списку новин