Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Тальнівський район, Черкаська область

Є потреба у кваліфікованих працівниках – служба зайнятості пропонує навчити

Переглядів: 106

Якщо  підприємство прагне до розвитку, то керівник має подбати про свої кадри. Останнім часом кількість вакансій робітничих професій збільшується, а знайти цих фахівців не завжди вдається, їх просто немає на ринку.

Служба зайнятості пропонує роботодавцям вихід - навчити потрібних фахівців на замовлення під гарантійне працевлаштування або за потреби підвищити їх рівень кваліфікації.

Шановні роботодавці, на веб-сайті Черкаського обласного центру зайнятості за посиланням https://chk.dcz.gov.ua/anonspodiya/vidbir-navchalnyh-zakladiv розміщена інформація  про Перелік професій (спеціальностей, напрямів або галузей знань), за якими прогнозується професійне навчання безробітних у 2019 році у навчальних закладах області.

Якщо вам потрібні фахівці зазначених професій прошу повідомити Тальнівську  районну філію Черкаського обласного центру зайнятості для оформлення замовлення на  навчання.

Навчання безкоштовне. Після успішного завершення повного курсу навчання за робітничими професіями безробітні отримують документ державного зразка - свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації. 

         Додаткова інформація за телефоном  3-04- 80.

 

 

« повернутися до списку новин