Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Тальнівський район, Черкаська область

Оголошення

До уваги представників агропідприємств! Для оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок

Дата створення: 14:17 08.08.2019

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Інформація про результати конкурсного відбору

Дата створення: 10:59 02.08.2019

Інформація про результати конкурсного відбору

Презентація спортивного проекту

Дата створення: 16:56 01.08.2019

Мінрегіон закликає до участі у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт 2019 року

Дата створення: 16:48 01.08.2019

Мінрегіон закликає до участі у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт 2019 року

КНП "Тальнівський ЦПМСД" інформує. Наявність лікарських засобів

Дата створення: 15:35 30.07.2019

Наявність лікарських засобів, медичних виробів та витратних матеріалів закуплених за рахунок місцевих коштів в КНП "Тальнівський ЦПМСД".

Тальнівський районний військовий комісаріат запрошує бажаючих на військову службу за контрактом

Дата створення: 17:06 23.07.2019

Тальнівський районний військовий комісаріат запрошує бажаючих на військову службу за контрактом до 95-тої окре?мої Житомирської десантно-штурмової брига?ди та 1-ої окремої танкової  бригади оперативного командування "Північ"(смт.Гончарівське). Перспективи:  - стабільне грошове забезпечення від 10200грн; - збереження місця роботи, посади та середньомісячної заробітної плати за основним місцем роботи при укладенні (продовженні) контракту; - забезпечення житлом (службовим житлом). - можливість безкоштовно отримати вищу освіту у ВВНЗ (ВНП ВНЗ) без відриву від служби (за заочною формою навчання) для отримання освіти спорідненої з цивільною. - щорічна матеріальна допомога на оздоровлення; - пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їх сімей; - безкоштовне лікування в закладах МОУ; - грошова компенсація за піднайом житла та харчування.

Товариський матч

Дата створення: 15:40 18.07.2019

19 липня у місті Черкаси відбудеться товариський матч між ветеранами футболу з київського "Динамо" та збірною командою міста Черкаси.

Стань учасником Соціальної програми матеріальної допомоги українським студентам - EducationUA 2019

Дата створення: 08:39 15.07.2019

За умовами програми буде проведено конкурс та обрано двох переможців, які отримають гранти в розмірі 10 000 грн на кожного. Призові кошти будуть направлені на оплату навчання в українських ВНЗ. Для участі у конкурсі студентам потрібно підготувати невелику аналітичну роботу на одну із запропонованих  тем. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна. Конкурс триває до 31 липня 2019 року.

Опитування думки громадян: якісні і доступні культурні послуги

Дата створення: 09:39 12.07.2019

З метою забезпечення прав людини на якісні і доступні культурні послуги та в рамках виконання завдань Плану заходів з реалізації Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 р. № 355, Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України проводить опитування громадської думки щодо сутності культурних прав людини, бажаного змісту мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами та доцільності його впровадження.

  Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу  

Дата створення: 16:20 11.07.2019

   Тальнівська районна державна адміністрація, відповідно до вимог чинного законодавства України оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності з незалежної (експертної) оцінки об’єктів нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл Тальнівського району, балансоутримувачем якого є Тальнівська районна державна адміністрація на правах оперативного управління.