Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Тальнівський район, Черкаська область

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ПРАВО ОРЕНДИ

Дата створення: 12:29 10.10.2019

     Тальнівська районна державна адміністрація повідомляє про результати проведення конкурсу на право оренди об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району, який відбувся 08 жовтня 2019 року . Об’єкти оренди:

На протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств

Дата створення: 14:26 03.10.2019

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства»,при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

 Управління Державної казначейської служби України у Тальнівському районі повідомляє

Дата створення: 12:26 03.10.2019

       Управління Державної казначейської служби України у Тальнівському

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ПЕРЕДАТИ МАЙНО В ОРЕНДУ

Дата створення: 09:05 19.09.2019

        Тальнівська районна державна адміністрація оголошує про проведення конкурсу на право оренди об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста району. Відомості про об’єкти оренди:

Теренова гра «СіЧ: Сила і Честь імені братів Чучупак-2019»

Дата створення: 12:03 18.09.2019

Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації та у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцька з 03 – 06 жовтня 2019 року проводитимуть у Черкаській області (Чигиринський район, с. Буда, урочище Холодний Яр) Всеукраїнську гру, спрямовану на вшанування героїв боротьби Українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак (далі – Гра).

Про виплату разової грошової допомоги

Дата створення: 11:06 04.09.2019

До уваги учасників АТО/ООС та членів їх родин!

Повідомлення

Дата створення: 14:46 27.08.2019

Шановні жителі міста та району!

Програма особистісного та професійного розвитку молоді "Державотворець"

Дата створення: 12:44 20.08.2019

Із метою активізації молоді у процесах реформування держави Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською академією лідерства за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI) ініціюють проведення регіонального етапу програми особистісного та професійного розвитку молоді "Державотворець".

Анкета щодо дослідження компетентностей фахівців сфери національно-патріотичного виховання

Дата створення: 09:58 20.08.2019

Державна установа "Державний інститут сімейної та молодіжної політики" на замовлення Міністерства молоді та спорту України проводить опитування з метою вивчення основних складових компетентностей фахівців сфери національно-патріотичного виховання. Отримані дані ляжуть в основу розробки навчальних тренінгів з підвищення рівня компетентності фахівців сфери національно-патріотичного виховання та осіб, що долучаються до впровадження державної політики у цій сфері, що є надзвичайно важливим на даному етапі розвитку системи національно-патріотичного виховання.

До уваги представників агропідприємств! Для оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок

Дата створення: 14:17 08.08.2019

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.