A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тальнівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Тальнівський район

Новини

 

 

Роз’яснювальна робота продовжується…

Наступними у залученні до  проведення заходів (за дорученням Прем’єр-міністра України) щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин стали роботодавці, які працюють у сфері будівництва.

15:00 16.03.2020

Ваучер – це шанс для роботодавців мати кваліфікований персонал

Однією з дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучера на навчання. Це реальний шанс, який надається особам певних категорій здобути новий фах чи підвищити кваліфікацію вже за набутою професією. Для роботодавців – це шанс мати необхідний кваліфікований персонал.

15:50 13.03.2020

Підготовка до весняно-польових робіт у розпалі!!!

Цьогорічна зима видалась аномально теплою з нерівномірним розподіленням опадів по території області та вітряною погодою. Що в свою чергу сприяло пришвидшеному початку весняно-польових робіт, які нині – в самому розпалі.

12:07 05.03.2020

Які вакансії були актуальними та високооплачуваними?

За статистичними даними середня заробітна плата штатних працівників впродовж 2019 року по регіонах України коливалась від 8,3 тис.грн. до 11,9 тис. грн., по м. Київ - 16 тис. грн. На Черкащині середня зарплата від початку та до кінця року зросла від 7,8 тис.грн. до 10,0 тис.грн.

10:41 25.02.2020

Неприємним ситуаціям краще запобігти

На виконання доручення Прем’єр-Міністра України впродовж останнього січневого тижня на Тальнівщині проходили заходи з роботодавцями щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

09:05 04.02.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування